Бесплатен AutoSSL со секој хостинг пакет

Безбедноста на податоците на интернет е приоритет за сите корисници. Секојдневно посетуваме веб страници каде оставаме лични и сензитивни податоци како е-маил адреса, корисничко име, ... Повеќе »

2nd Nov 2018
ДДХост роденденски пакет - 50% попуст

Роденденски пакет - DDUnlimited SSD 30000MB веб простор Неограничен месечен трансфер Неограничено e-mail адреси, FTP, MySql бази 10 хостирани домени Cpanel контролен панел Бесплатен .мк домен   Редовна цена - ... Повеќе »

13th Apr 2017
ДДХост хуманитарна поддршка за ГоГо

http://www.donacii.mk/baram-pomos/aktivni-apeli/apel-za-pomosh-za-gorazd-nikolovski-gogo/Декември е месец на дарежливоста и хуманоста. Да го покажеме на дело сето тоа на симболичен начин за нас, но голем за нашиот драг пријател ... Повеќе »

11th Dec 2015
CYBER ВИКЕНД 50% ПОПУСT

​ Не ја пропуштајте супер понудата овој викенд во ДДХост. Со внесување на кодот CYBER при правење на нарачка преку ddhost.mk ќе добиете 50% попуст на Linux и Windows хостинг пакетите. Понудата важи за ... Повеќе »

27th Nov 2015
Со хостинг пакет на период од 3 години земи домен и маичка ГРАТИС!

Најдобра понуда за Windows и Linux хостинг пакети почнуваќи од 1500 денари годишно http://ddhost.mk/hosting.php#hostingpaketiСо секоја новa хостинг нарачка добивате бесплатен .mk или .mkd домен и со секојa хостинг нарачка ... Повеќе »

14th Oct 2015
Доаѓате од друг провајдер?

Доаѓате од друг хостинг провајдер?Бесплатен трансфер на домен, датотеки, датабази, е-мејл сандачињаБесплатен домен со секој хостинг пакет ЗАСЕКОГАШ!Доаѓате од друг домен регистрар?Ако ... Повеќе »

1st Apr 2015
Роденденска хостинг промоција - 3 години хостинг + домен по цена од 2

Роденденска хостинг промоција - 3 години хостинг + домен по цена од 2Цени од 4010 денари за 3 години (1100 + ДДВ/ГОД)Промоцијата важи за сите хостинг пакетиВажи само за нови хостинг ... Повеќе »

1st Apr 2015
Мартовска промоција на .мкд домени

Неповторлива мартовска промоција на .мкд домени 1. .МКД домен за 475 денари!  50% попуст на .мкд домен при купување на .mk домен. При закупување на било кој .mk домен, вториот .мкд домен го добивате за ... Повеќе »

2nd Mar 2015
Наскоро во ДДХост - Регистрација на национални .мкд домени

Во меѓународниот интернет простор е воспоставен македонскиот национален кириличен домен (.мкд). Со овој домен ќе можат да се регистрираат интернет страници и на кирилично писмо, и тоа ... Повеќе »

16th Dec 2014
Регистрирај .мк домен за само неколку минути

Отсега регистрација на .мк домeн без чекање, барања, документи и непотребни трошоци!Направете нарачка онлајн, пополенете ги сите валидни информации и обезбедете го вашето .мк домен име за ... Повеќе »

4th Jul 2014